O nas

Jeśli rozpoczynasz budowę ?

Mamy dla Ciebie szeroką gamę materiałów budowlanych do stanu surowego. Jesteśmy dystrybutorem bloczków betonowych, stropów i naproży, cegły konstrukcyjnej, dachówek ceramicznych, okien dachowych, cegły klinkierowej, kostki brukowej, systemów dociepleń, systemu karton-gips, izolacji cieplnych. Oferujemy pomoc przy wyliczaniu potrzebnych ilości. Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych i sprawdzonych ekip budowlanych. Współpracujemy z doświadczoną grupą wykonawców oraz architektów, którzy sprawdzą się na każdej budowie. Posiadamy specjalistyczny transport o zróżnicowanym tonażu na terenie woj. łódzkiego.


Jeśli prowadzisz hurtownię materiałów budowlanych ?

Realizujemy zamówienia hurtowe na terenie woj. łódzkiego na cegły klinkierowe i akcesoria, zapawy do klinkieru, dachówki ceramiczne, kominy systemowe, system dociepleń.


Jeśli jesteś odpowiedzialny za inwestycje ?

Oferujemy dostawy materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach w ustalonym harmonogramie na terenie całej Polski. Pomagamy w doborze odpowiedniej technologii, podnosimy kwalifikacje ekip wykonawczych poprzez specjalistyczne szkolenia.


Kim jesteśmy?

Stanowimy zespół kilkunastu osób ciągle podnoszących kwalifikacje. Pracujemy od 22 lat w branży budowlanej. Prowadzimy dystrybuję materiałów w Konstantynowie Łódzkim. Na terenie hurtowni posiadamy duży magazyn oraz aktualne ekspozycje. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas i skorzystania z oferty.


tel. (42) 211 41 44 / (42) 634 77 51 / fax. (42) 211 41 30
©2012 DOMCO HTML5 - | realizacjaedeal